Maailmas ei ole midagi imelisemat, kui naeratav beebi ja õnnelik emme tema kõrval. Olles ise ühe vahva pisipoisi ema, tean kui oluline on rahulik uni ja nauditav toidukord. Aktiivsetele ja stiilsetele emmedele mõeldes ning beebi igapäevaseid vajadusi silmaspidades saigi alguse Babyboo multifunktsionaalne turvahälli- ja imetamiskate.

Kõik Babyboo tooted on disainitud ja toodetud Eestis, mõeldes just meie toimekatele emadele. Looduslikust viskooskangast katted on mõnusalt kerged, pehmed ja hingavad. Turvahällikate laseb beebil häirimatult oma päevaund nautida samal ajal, kui emme oma lemmiktegevusi kodust väljaspool teeb. Kate kaitseb beebit päikese või muu ereda valguse eest, lisaks tolmu, tuule ja uudishimulike pilkude eest. Avaus katte ülaosas lubab emmel oma pisikest silmatera igal ajal mugavalt jälgida.

Lisaks on Babyboo multifunktsionaalne kate parim abiline imetamisel, kus iganes selleks ka vajadus tekib. Kate annab 360-kraadise katvuse, nii saab beebi alati oma toidukorda nautida segamatult ja privaatselt.

Loodame, et Babyboo kate on heaks abiliseks igale tublile emmele ning lisa turvatundeks beebile. Soovime, et kõik emmed saaksid rohkem ja vabamalt koos oma pisikestega seda imelist maailma avastada.

Rohkem ilusaid hetki!

Babyboo pere

Kati Ollino
Asutaja, ema, disainer

Beebi Bairon
Armastus, inspiratsioon