Korduma Kippuvad Küsimused

Kas Babyboo katet turvahällil või vankril päikese varjuna kasutades võib tekkida beebil ülekuumenemine?

Paneme kõikidele emadele südamele, et katet kasutades tuleb jälgida kõiki ohutusnõudeid (välja toodud toote lehel). Ülekuumenemise ohu eest saame oma beebit kaitsta tagades talle alati õhu ligipääsu ning jälgides, et beebi ei oleks otsese päikese käes või liiga palavas keskkonnas. Lisaks tuleks alati beebit riietada vastavalt ilmastikule. Terviseohutuse tagamiseks võimaliku kasutusega äärmuslikes tingimustes (väga palava ilmaga, kate katab turvahälli praktiliselt täielikult ja välja jääb ainult käepideme horisontaalne osa) palume arvesse võtta kasutuse ajalist piirangut 1 h. Sinu lapse heaolu ja ohutus enne kõike!

Millistele turvahällidele sobivad Babyboo katted?

Kõik Babyboo katted on kvaliteetsest viskooskangast, tänu millele on katted äärmiselt venivad, pehmed ja kerged ning sobituvad kenasti kõikidele turvahällidele.

Kas ma saan tellitud toote tagastada?

Teil on võimalik tooteid tagastada 14. päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Tooted peavad olema originaalpakendis ning kasutamata. Tagastuse korral palun kirjuta meile tagastusavaldus e-mailile. Täpsemad juhised leiad meie ostutingimuste alt.

Kas imetamiskate sobib kõikidele emadele kasutamiseks?

Babyboo turvahälli- ja imetamiskatted on kõik väga venivast viskooskangast, seega sobivad kenasti igas suuruses naistele.

Kas Babyboo katted on beebisõbralikud?

Katted on igati beebisõbralikud, kuna on valmistatud looduslikust viskooskangast, mis on luksuslikult pehme, kerge, hingav ning tundub kehal jahe.

Kuidas hooldada Babyboo katet?

Katteid võib pesta käsitsi või kerge masinpesu reziimiga 30-kraadises vees. Triikimine lubatud madalal temperatuuril. Trummelkuivatus ja pleegitamine keelatud.

Kas Babyboo katet võib kasutada ka soojemate ilmadega?

Babyboo katted on valmistatud kergest viskooskangast, mis on hingav ehk laseb õhku hästi läbi. Viskoos on ka hea soojusjuhtivusega, mis tähendab, et kangas ei hoia sooja ja tundub kehal jahe. Lisaks on katte ülaosas avaus, mis tegab õhu pideva liikumise. Loomulikult ei tohiks beebit kunagi jätta otsese päikese kätte või kinnisesse/umbsesse ruumi, kuid seda olenemata sellest, kas beebi on turvahällis katte all või mitte. Kui beebi on riietatud vastavalt ilmastikule ning toodet kasutatakse sihtotstarbeliselt, võib seda ka kuumematel suvepäevadel ringi liikumiseks ja imetamiseks julgesti kasutada.