Babyoo on avatud!

Hurraaa! Oleme ametlikult avatud ja Sinagi oled juba siia sattunud – meil on tohutult hea meel. Tere tulemast!

Meie esimene toode Babyboo multifunktisonaalne turvahälli- ja imetamiskate on üheks tubliks abiliseks igale aktiivsele ja stiilsele emale. Just neile, kes jätkuvalt soovivad olla liikuvad ning teha kõiki oma toimetusi koos beebiga. Babyboo turvahällikate aitab beebil segamatumalt päevaund nautida olenemata asukohast – olgu selleks siis ostukeskus, tänav või kohvik. Turvahällikate kaitseb beebit tuule, ereda valguse ning uudishimulike pilkude eest. Kõik meie katted on valmistatud looduslikust viskooskangast, tänu millele on kate kerge, hingav ja igati beebisõbralik.

Kas beebi imetamisajaks oled koju tagasi läinud või otsinud privaatset kohta ostukeskuse emme- ja beebitoast? Babyboo kate on mugavaim ja lihtsaim viis imetada igal ajal ja igas kohas – segamatult ja mugavalt. Lihtsalt tõmba kate üle pea ning saad 360-kraadise katvuse, mis püsib kindlalt ning ei vaju alla. Beebit ei häiri söömise ajal ümbritsev ja ka Sina saad kohvitamist rahulikult edasi nautida.Babyboo katete värvivalik täieneb peagi, nii leiab iga ema just enda stiiliga sobivaima.

Lisaks on meie soov kasvada ja areneda nagu meie beebid. Babyboo kollektsioon on laienemas toodetega, mis teevad emmede elu lihtsamaks ja mugavamaks. Uue tootega plaanime välja tulla juba aasta teises pooles. 🙂

Siin, pisikeses bloginurgas, hakkame kirjutama nippidest ja trikkidest, mis nii värsketele kui ka tulevastele emadele abiks võiksid olla. Nõuandeid tuleb nii ekspertidelt kui emmedelt endilt, aga seda siis juba järgemööda.

Kindlasti tasub silm peal hoida meie sotsiaalmeediakanalitel Instagramis ja Facebookis, kus kõikidest uuendustest aegsasti märku anname.

Siiralt loodan, et iga tubli emme leiab meie turvahälli- ja imetamiskattest endale suurepärase abilise. Ikka selleks, et emmede elu oleks natukene lihtsam ning igapäevased toimetamised koos beebiga oleksid nauditavad olenemata asukohast.

Kui Sul tekkis küsimusi või mõtted, siis kirjuta meile!

 

Rohkelt häid emotsioone igasse koosveedetud päeva!

Babyboo pere

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga